Teknik Bilgiler
  • Register

Hakkımızda

Firmamız teknik malzeme ve tesisat sektöründe genç, dinamik, çalışkan, hızlı kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile yerli ve uluslararası firmaların ürünlerini uygun şartlarda yurtiçi ve yurtdışındaki birçok noktadaki müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

Geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz, uygun ve istikrarlı fiyat politikamız, hızlı ve özverili servis desteğimiz ile kaliteyi en uygun şartlarda ayağınıza getirmeyi temel prensibimiz edinerek, hizmet kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerimizin istekleri, ihtiyaçları ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümleri sağlamak tek amacımızdır.
Ürünlerini pazarladığımız kuruluşlar ÜRÜNLER bölümünde bilgilerinize sunulmuştur. Üretici firmaların iskonto oranları yıl içinde sürekli değiştiği için firmamızdan teklif almanızda firmanızca yarar vardır. Değerli sipariş isteklerinizi bekler, başarılar dileriz.
 

Söz konusu yapı ise, Hızlı teslimat ve ürün kalitesi kaçınılmazdır.

PRF Profesyonel Mühendislik:
Tevfik Fikret Cad. Tezcan Apt. No:15/2-2
Ataşehir-İSTANBUL
İletişim:
Tel: 0216 572 22 66 - 572 13 33
Fax: 0216 572 13 43

PRF Profesyonel Mühendislik

PRF Profesyonel Mühendislik Uygulamaları ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, siz değerli müşterilerimizin geleceğin yapıları projelerinde yer alıyor ve üstün performanslı ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Modern yapılarda uygulamalı profesyonel mühendislik hizmetimizin yanı sıra, danışmanlık hizmetimizle de sizlerin ve projelerinizin yanındayız.